YENİ NESİL DİJİTAL PAZARLAMA

En etkili reklam yöntemlerinden biri olan Viral Reklam Stratejisiyle ile Organik Dijital Reklam Stratejimizi harmanlıyoruz. Samimiyet ve empati ilkesine dayandırdığımız Organik Dijital Reklam Stratejimiz ile viral etki yaratıp markanıza değer katıyoruz.

image

image

SOSYAL MEDYA

Yeni nesil medya organizasyonlarının en temel özelliği, içerik üreticisinin kullanıcıları olmasıdır. Sosyal medyayı değer haline getiren bu en temel özelliğini kullanıyor, hem bayilerimize hemde markanıza değer katıyoruz.

image

GRAFİK TASARIM

Organik dijital reklam stratejimizin özünde olan doğallık ilkemiz gereği, ürün tanıtımınız için profesyonel grafikler tasarlamıyoruz! Herkesin yaptığını yapmıyor, samimiyetimiz ile ürününüzün kalitesini harmanlayıp, markanıza değer katıyoruz.

image

image

SEO

Online AVM topluluğumuza ait 1000'lerce alan adıyla (domain), ürünlerinizin tümleşik olarak arama motorları optimizasyonunu sağlıyoruz. Platformumuza eklediğiniz bir ürün için 1000'lerce bağımsız SEO linki oluşturup, markanıza değer katıyoruz.

image

MEDYA

21.Yüzyılın en büyük medya organizasyonu olan sosyal medyaya platfromlarını kullanıyoruz. Geleneksel medyanın yüksek maliyetleri yerine düşük maliyetli sosyal medyanın etkin kullanımını sağlayarak, hem bayilerimize hemde markanıza değer katıyoruz.

image

image

TANITIM

Herkese Market ailesinin bayi ve müşterileri, ürünlerinizi kullanıyor ve memnuniyetlerini gösterdiği kısa bir tanıtım videosu hazırlıyor. Hazırladığı videoyu kendisine ait sosyal mecralarda paylaşarak, hem kendisine hemde markanıza değer katıyor.

image

E-TİCARET

En iyi reklamın tavsiye olduğunuz biliyoruz. E-Ticaret platformumuz aracılığıyla ürünlerinizi kullanan bayi ve müşterilerimize, ürününüzü tavsiye etmesi için yönlendiriyoruz. Tavsiye ile alınan her üründe hem bayimize hemde markanıza değer katıyoruz.