image

e-tİCARET’TE
SEN DE YERİNİ AL!

Ülkemizde ve dünyada pandemi süreciyle %90 oranla büyüyen, 21. yüzyılın en değerli iş modelinde yerini almalısın! 1000'lerce ürün çeşitliliği olan sanal marketini kendi belirlediğin markanla kuruyoruz ve gereken bütün operasyonu sağlıyoruz! Altyapı için gereken bütün yatırım ve geliştirmelerle biz ilgileniyoruz. Yazılım, grafik, teslimat ve daha onlarca detay için profesyonel kadrolarımız çalışmaya ve geliştirmeye devam ediyor.

imageÜrün Çeşitliliği

imageLojistik Altyapı

imageKullanıcı Dostu

imageGüvenli Ödeme

Herkese market altyapısı İle
e-tİCARETE HEMEN BAŞLA!

Dünyanın en zengin insanının E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren Amazon.Com'un sahibi Jeff BEZOS olduğunu biliyoruz. Pandemi sürecinde servetine servet katan BEZOS ve hikayesi hepimizin dikkatini çekmiştir. Herkese Market E-Ticaret projesiyle BEZOS kadar zengin olmayacağımızı biliyoruz ama aile bütçenize iyi bir katkı olacağından hiç süphemiz yoktur. Bu projenin size ne katkıları olabilir birlikte inceleyelim.

1- Profesyonel kadrolarla desteklenen ve sürekli geliştirilen e-ticaret sitesi, kendi belirlediğiniz markanızla hazırlanıp yayına alınacaktır.

2- Sürekli artan ürün çeşitliliği ile 1000'lerce ürün için %5 ile %30 arasında yaptığınız satışlardan kazanç sağlarsınız.

3- Online market topluluğumuzda satılmak üzere, Tedarikçi / Üretici ile yapacağınız anlaşmalarda, bütün marketlerde yapılan satışlardan %2 gelir elde edersiniz.

4- Kendinize ait online marketler topluluğu oluşturarak, oluşturdugunuz marketlerin toplam cirosundan %0,3 gelir elde edersiniz.

5- Size özel hazırlanan yönetim panelinizden, sistem içinde yeralan bütün işlem ve gelirlerinizi takip edebilirsiniz.

Diğer gelir imkanları ve sistem özellikleri için bizimle iletişime geçiniz.

image

image

SATTIĞINIZ HER ÜRÜNDEN

%5 - %30 ARASI KAZANÇ ELDE EDİN

Küçük sermaye ile harcadıkça kazanacağınız, tüm ihtiyaçlarınızı satın alarak veya satış yaparak kazanç sağlayacağınız sanal marketinizi kuruyoruz.

image

Kendi marketinizden yaptığınız her alışverişten kazanç elde edersiniz.

image

Müşterilerinizin sizin marketinizden yaptığı her alışverişten kazanç elde edersiniz.

image

Sizin referansınızla market açan tümmarketlerin yapmış olduğu toplam ciro üzerinden komisyon elde edersiniz.

image

Supervisor Kazancı; Herhangi bir ürün Tedarikçisi / Üreticisini marketinize dahil ettiğinizde, bahsi geçen ürünün Türkiye geneli tüm marketlerimizde gerçekleşen satışından kazanç elde edersiniz.

image

Şirketin sağlamış olduğu, Hediye Çeki - ParaPuan promosyonlardan ve kariyer yükselişlerinde Para ödülü ve Hediyelerden kazanç elde edersiniz.

image

Referansınızla aktifliği gerçekleşen her marketten referans kazancı elde edersiniz.

Bayi Görüşleri
HAYAT BOYU KAZANAN MARKETLER

Ve Daha 100’lercesi

Herkese Market
Online Market Bayiliği (Yıllık)

5.900,00 ₺

2.950,00 ₺

Vergiler Hariç Fiyat: 2.500,00 ₺
Ürün Kodu: ONMR-101
Adet: